26 Eylül 2009 Cumartesi

ADA'NIN İLK TATİLİ

Eylül başında iki haftalığına Bodrum'a gittik. Gündoğan bu mevsimde oldukça rüzgarlı olduğu için küçük beye fazla bir deniz sefası yaptıramadık. Ada Paşa'nın denize girme macerası seneye kaldı.


Bir takım zorluklara rağmen güzel bir tatildi. Yolculuk faslı korktuğumuz gibi geçmedi, Ada yolda fazla tantana yapmadı. Her yeri sel götürürdüğü sıralarda Bodrum da kapalı ve yağmurluydu ama o kadar kötü değildi tabi.


Rüzgar ve yağmur sebebiyle birkaç günümüz evde geçti. Kapalı günlerden birinde Yavuz Dayı'lara gittik. Yüreklerinin yağı eridi Ada'yı görünce. Bir başka güzel olaysa 4üncü evlilik yıldönümümüzün tatile denk gelmesi oldu. (Küçük bir anektod: 9 Eylül akşamı Burak 'Yarın günlerden neeee?' diye sorduğunda boş gözlerle bakmam da ayrı bir olaydı. Demek insanlar evlilik yıldönümlerini böyle unutuyor.) Yıldönümümüzü Yalıkavak'ta Memedof'ta kutladık. İşin enteresanı bir sene önce aşağı yukarı aynı zamanlarda Oben'ler ve Erce'lerle başımıza geleceklerden habersiz bir şekilde aynı yerde yemek yiyorduk.


Ada'nın ilk tatilinden bir iki fotoğraf:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder