9 Eylül 2010 Perşembe

DOĞUMGÜNÜ


Ada'nın doğumgünü partisinin fotoğraflarını siteye koymakta oldukça geciktim. Ama olsun, bu güzel günü geç de olsa sizlerle paylaşıyorum.

Parti mekanı olarak Fenerbahçe Park'ındaki Romantika Restoran'ı seçtik. Park pazar günleri çok kalabalık olduğu için partiyi Ada'nın asıl doğumgününden bir gün önce yaptık. Sevdiğimiz dostlarımız ve ailemiz ile birlikte pek güzel bir gün geçirdik. Esra'cığım sağolsun bize büyük bir süpriz yaparak partiye gelenlere dağıtmak üzere enfes süsler yapmıştı elleri ile. Kumaştan çiçekler, rengarenk balıklar, anneanne, babaanne ve dedeler için üzerinde vapur resimleri olan anahtarlıklar... Ona ne kadar teşekkür etsem az. Ben de partiyi renklendirmek için komik suratlı domuzcuklar, ayıcıklar ve civcivler yaptım balonlardan. Teyzemin Ada'ya aldığı doğumgünü pastası şeklindeki şapka ise bir efsane idi.

Ada'nın 18inci yaşgününde hediye etmek üzere bir de anı kutusu yaptık. Gelenler bu kutuya CD'ler, yazılar, ve gelecekte anlam kazanacak hediyeler bıraktılar. Mesela Evren bir teknoloji dergisi koydu kutuya. 18 yıl sonra bugün kullandığımız teknolojiler ne kadar komik gelecektir Ada'ya.

Parti tam hayalimdeki gibi oldu. Hava da pek güzeldi. Haziran ayı boyunca yağan sağanak yağmurlardan sonra şeker gibi bir hava vardı şansımıza.

O gün bizimle birlikte olan tüm dostlarımıza tekrar teşekkürler.

1 yorum:

  1. ne kadar guzel bir dogumgunu olmus... cok hos gorunuyorsunuz ailece... adacik da herbir fotografta ayri bir seye odaklanmis durumda, merakli gozlerle.. nice guzel saglikli mutlu yaslara adacik...

    YanıtlaSil